Doporučení

“Petra má skvělé komunikační dovednosti, které jí pomáhají při profesionálním řízení a vedení projektů.”
Sameer Minj, Pepsico India Holdings Pvt Limited

“Petra je perfektní manažerka i v těch nejobtížnějších situacích. Má vynikající komunikační schopnosti a před každým zásadním rozhodnutím si vyslechne názory všech zúčastněných. Díky ní se naše projekty posunuly výrazně dopředu, i když to ze začátku vypadalo, že to nepůjde.”
Rudolf Koukol, Business Manager ve společnosti DBApparel

“Petra se jako manažerka orientuje na detaily a pracovat s ní je čest. Mimo jiné je vynikající sociální pracovnice s bohatými zahraničními zkušenostmi. Její služby doporučuji!”
Tissa Jayasekera

“S Petrou jsem spolupracovala na různých projektech v oblasti globálního vzdělávání. Je velmi proaktivní, vždy se orientuje na cíl a klade velký důraz na detail. Do každého projektu vstupuje s entusiasmem a zvládá mnoho úkolů najednou.”
Dagmar Goldmannová, vedoucí oddělení zahraničních projektů v ADRA, o.s.

“Petra je velice pracovitá, zapálená a oddaná práci, kterou dělá. Dokáže si jít za svými pracovními cíly. Má vynikající schopnosti v oblasti programového/projektového managementu a široký rozhled a vhled, stejně tak jako bohaté zkušenosti v oblasti humanitární a rozvojové práce. Poznal jsem ji při práci v Adře v Indii, kde dokázala v rámci jednotlivých projektů výborně propojovat partnery a další relevantní aktéry. Je vždy pozitivně naložená a dokáže rozesmát i v těžkých podmínkách a za složitých okolností.”
Prakash Thakur, programový manažer pro jižní Asii v organizaci ADRA

“Znám Petru od roku 2009 když pracovala jako projektová koordinátorka v Adře. Spolupracovaly jsme spolu tehdy na evaluaci projektů v Indii a od té doby jsme spolu mnohokrát spolupracovaly na nejrůznějších dalších projektech. Tím posledním bylo partnerské hodnocení (tzv. „peer review“) o. s. Siriri. Petra se soustředila na podporu jejich práce s partnery ve Středoafrické republice. Petra je milý, vřelý člověk, se kterým je příjemné být a spolupracovat. Umí naslouchat. Zároveň se ovšem umí stavět čelem výzvám tak, jak přichází a je tím, kdo nalézá konstruktivní řešení. Osobně jsem ji již doporučila jako konzultantku několika organizacím jakožto experta pro oblast přípravy projektových žádostí, efektivity projektů a programů či vzdělávání.”
Inka Píbilová, konzultantka pro oblast evaluace, efektivity a organizačního rozvoje

“Petra je příkladem výjimečného rozvojového profesionála oddaného své práci. Má výborné interpersonální dovednosti a vyniká v oblasti participativního managementu. Svá rozhodnutí velice dobře zvažuje. Je strategicky orientovaná, má inovativní nápady a je vždy připravená naslouchat ostatním a pracovat v týmu. Je potěšením s ní spolupracovat a má toho hodně co nabídnout.”
Hana Bendová, konzultantka pro oblast vzdělávání, příprava projektových žádostí a evaluace

“Měla jsem to potěšení pracovat s Petrou v Etiopii pro Člověka v tísni. Pamatuji si ji jako velice pracovitou a zapálenou pro svou práci. Je velice organizovaná, efektivní a vysoce kompetentní ve svém oboru činnosti. Má výborné interpersonální a komunikační dovednosti. Je to inteligentní člověk s hlubokým odborným vhledem a sociálním cítěním. Plně se vždy soustředí na daný úkol, do kterého dá veškerou svou energii. Je velice silná v oblasti vytváření nových inovativních programů a transformace nápadů do projektových návrhů. Spolupráce s ní je potěšením i vzhledem k jejímu kolegiálnímu přístupu. Osobně ji mohu doporučit pro spolupráci, protože si jsem jistá, že její vhled bude velkým přínosem pro jakýkoliv projekt či organizaci.”
Sonja van Reede, manažerka v MzN International Development Experts

“S Petrou spolupracuji na menších projektech skoro deset let. Petra je velmi precizní a spolehlivá. Jakoukoli věc, na které pracuje, odevzdá v té nejvyšší kvalitě. V osobním kontaktu je příjemná, ochotná a velmi vstřícná. A to nemluvím o jejím ohromném pracovním tempu a nasazení. Petra jede!”
Dominika Špačková, poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky

“Těžko vyjádřit slovy, slovy které ne vždy popíší to, co člověk cítí, ale pokusím se... Petru jsem poznal jednoho letního dne, když přišla k nám do kanceláře poradit, vytvořit a sepsat žádost o dotaci. Podání ruky, nabídka tykání a následná diskuze mi prozradily, že se jedná o ženu, která ví. O ženu, která nemusí popisovat věci zdlouhavým komentářem (který by mohl skrývat to, že neví), ale že jde k věci. O ženu, která umí formulovat myšlenky a to nejen do našeho jazyka ale i do jazyka pánů a paní z ministerstev atd. Osobně velmi doporučuji spolupráci s ní, neboť se jedná o profesionálku po všech stránkách a též o člověka s velkým Č.”
Karel Plechl, ředitel SIRIRI o. p. s.

“Spolupráce s Péťou byla skvělá. Nejprve rychle reagovala na naši poptávku, a protože jsme neměli přesnou představu, jaké výstupy z jednodenního sezení s koučem očekáváme, tak nás "postrčila" správným směrem a doporučila nám způsob jak nad tím více popřemýšlet. Jen tak mělo jednodenní strategické plánování smysl a poskytlo nám výstupy, které pomáhají dodnes v běžné činnosti našeho malého a mladého sdružení. Spolupráci s ní vřele doporučujeme.”
Iva Vančurová, Mezeňák o. s.

“Spolupracovala jsem s Petrou v Adře, vedla jsem oddělení fundraisingu, ona oddělení zahraničních projektů. A spolupráce to byla skvělá. Petra je velmi precizní a zodpovědný člověk, oddaný své práci, s obrovským smyslem pro systém a maximální efektivitu. Ne není odpověď, vždycky najde cestu, vždycky najde způsob a nenechá vás odejít domu, dokud společná práce nebude perfektní a hotová, společně s Petrou odvedete prostě tu nejlepší práci.”
Andrea Urbancová, Asistentka generálního ředitele, Seznam.cz

“Petra je zodpovědná a spolehlivá žena, která ví, co je to tvrdě pracovat. Je potěšením s ní spolupracovat. Dodržuje termíny, je precizní a má vynikající organizační a interpersonální dovednosti. V roce 2011 editovala pilotní verzi metodického materiálu pro učitele, který byl určen učitelům v České republice a v Indii. V roce 2012 pak hodnotila projekt zaměřující se na prevenci rasismu a xenofobie mezi studenty středních škol.”
Romana Vylitlová, Ředitelka vzdělávání, Multikulturní centrum Praha

“Petra je tichá voda, která břehy mele – pozorně naslouchá zadání, rozvážně klade důležité otázky spojené se zakázkou, a když je vše vyjasněno, dá se do práce, za níž jsou v krátkém časovém horizontu vidět kvalitní výsledky. Na Petře si po pracovní stránce nejvíce vážím spolehlivosti a samostatnosti.”
Jana Bělohlávková, Metodička projektu Síť multikulturních otevřených klubů, Asociace středoškolských klubů České republiky o. s.